Anadolubank’tan mobil müşterilerine özel kampanya

Anadolubank’tan mobil müşterilerine özel kampanya

Kampanya kapsamında Anadolubank Mobil’e giriş yapan mevcut ve yeni müşteriler, Fırsatlar menüsünden çekilişe katılarak iPhone 14, Playstation 5, Airpods Pro, Xiomi Mi Robot Vacuum veya iPad hediyelerinden birini kazanma fırsatı yakalayacak.
Anadolubank, mobil bankacılık uygulaması Anadolubank Mobil üzerinden hediye fırsatlarıyla dolu bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Anadolubank Mobil’de yer alan ‘Fırsatlar’ menüsünden “Bana Özel Fırsatlar” kampanya ekranındaki ‘Katıl’ butonuna tıklayan bireysel banka müşterileri çekiliş hakkı elde edecekler. Her kullanıcının çekilişe bir kez katılma hakkı bulunuyor.
Son gün 31 Aralık saat 23.59
06 Kasım – 31 Aralık (saat 23:59) tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında çekilişe katılan Anadolubank Mobil kullanıcıları 2 adet iPhone 14, 1 adet Playstation 5, 5 adet Airpods Pro, 1 adet XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro ve 1 adet iPad’den birini kazanma şansına sahip olacak.
Mobilden Anadolubank Müşterisi Olmak Görüntülü Görüşmeyle Çok Kolay
Anadolubank müşterisi olmak, Anadolubank Mobil’i ücretsiz olarak indirerek, ‘Anadolu Banklı Ol’ butonuna tıkladıktan sonra gerçekleştirilecek görüntülü görüşme ile son derece hızlı ve kolay. Detaylı bilgi ve yönlendirme için https://www.anadolubank.com.tr/dijital/anadolubankli-ol adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Yazılarımız