Kobiler! Yurtdışına Açılmak İçin Süper Fırsat

İşletmesini yurt dışına taşımak veya yurt dışında marka satın almak isteyen KOBİ’lere verilen destekler her gün artıyor.

Gündem Yorum: 0 / 29 Mart 2018 15:04
Kobiler! Yurtdışına Açılmak İçin Süper Fırsat
-A +A

KOBİ’lerin küresel pazara katılarak rekabetlerini arttırmalarını amaçlayan destekler sayesinde binlerce KOBİ yurt dışına açılma fırsatı yakaladı. Şimdiye kadar çoğunlukla büyük firmaların faydalandığı bu destekten artık KOBİ’ler de rahatlıkla faydalanabilecek. İşletmelerin markalarını yurt dışına taşımak amacıyla atılıma geçmesi için program kapsamında 5 yıllık danışmanlık desteği sağlanıyor. 5 yılın ardından KOBİ’ler ihracat yaptıkları pazara yönelik olarak desteklerden yararlanmaya devam ediyor.

Yeni Destekler Eklendi!

Destek programı kapsamında KOBİ’lerin depolama hizmetlerine ilişkin yatırımlarına, ülke şartı aranmaksızın yurt dışı fuar ziyaretlerine, ürün geliştirme konusunda istihdam edilecek mühendislere, ilaç sektörüne yönelik ruhsatlandırma ve klinik test giderlerine de destek sağlanacak. Firmanızı yurt dışına taşımak istiyorsanız siz de geç kalmadan bu destekten yararlanıp küresel pazarda faaliyet gösterebilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...