“S9Vision Digital Signage”

Türkiye’de 2005 yılından bu yana kurumlara özel tv sistemleri kurup yöneten Sistem 9’un ‘S9Vision’ yazılımı hizmet verdiği müşterileri ile birlikte doğru orantılı büyüyerek tam 21 ülkeye yayıldı.

Haberler Yorum: 0 / 25 Nisan 2019 16:17
“S9Vision Digital Signage”
-A +A

Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaan Akın,  geliştirdikleri  “S9Vision Digital Signage” yazılımlarının dünyada ki rakipleri ile yarışan bir seviyede olduğunu belirtiyor.
Başarısı ödüllendirildi…
İstanbul Teknokent’teki merkezlerinde bu alana yönelik özel bir yazılım geliştirdiklerini hatırlatan Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaan Akın, “Yabancı yazılımlar ile S9Vision arasında hiçbir fark yok aksine bizim yazılımımız çok daha müşteri odaklı. Nitekim S9Vision’ın üstün özellikleri yurtdışındaki dünya devi birçok organizasyon tarafından ödüllendirilerek teyit edildi” diyor.
200 Firma kullanıyor…
Sistem 9, Türkiye’de farklı sektörlerden 200’ü aşkın yerli ve global firmaya hizmet veriyor. Hizmet verdikleri firmaların yurtdışındaki şube veya mağazalarında kullandığı, içinde S9Vision DS yazılımı bulunan dijital ekran sayısının sürekli artığına dikkat çeken Akın açıklamalarına şöyle devam ediyor:  “Müşterilerimizin yurtdışındaki büyümelerine paralel olarak biz de Türk mühendislerimizin elinden çıkan yerli yazılımımızı bir bakıma yurtdışına ihraç etmiş oluyoruz. Hali hazırda içinde kendi yazılımımız olan, ülkemizde ve yurtdışında tüm kontrolleri Sistem 9 tarafından sağlanan Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekran sayısı 40 bini aştı. Bu da yabancı yazılımlara muhtaç olmadığımızı gösteriyor. Yazılımda dışa bağımlılığımızı azaltmamız gerekiyor. Biz de bu alanda ‘Oscar’’  olarak kabul edilen birçok ödülü alarak üstümüze düşeni yaptık.”
Türkiye’nin markaları, Türkiye’nin yazılımını tercih ediyor…
TV’lerden farklı olarak yeni nesil yayın, reklam ile duyuru sistemi hizmeti olan Kurumsal TV Sistemleri için özel geliştirilen S9Vision DS yazılımı, kamu kurumlarından bankalara, mağazalardan restoranlara, eğlence sektöründen büyük işletmelere, otellerden üretim tesislerine vb. geniş bir alanda kullanılıyor. Akın “Türkiye’de bu hizmeti alan özellikle gıda ve perakende sektörünün önde gelen markaları, yurtdışında açtıkları yeni şubelerinde de S9Vision yazılımını kullanıyor ” diyor.
Kullanım alanı genişliyor …
Sistem 9’un Türkiye’de “Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları” adıyla yaygınlaştırdığı bu hizmet küresel anlamda 14,9 milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Eskiden fazla bilinmeyen bu hizmeti Türkiye’de geliştirmekle kalmayıp, yazılımlarını dünya ile yarışan bir hale getirdiklerini hatırlatan Akın: ““Geliştirdiğimiz S9Vision DS yazılımı, her türlü güvenlik altyapısına uyarlanabiliyor, kullanımı da son derece basittir. Bu yazılım, kurumsal tv sistemleri, dijital menu board sistemler, video wall sistemleri, toplantı odası sistemleri, LED ekranlar ve interaktif uygulamalar da rahatlıkla kullanılabildiği gibi, farklı çözümler de üretilebiliyor. Yazılımı dünyaya yayarak Türkiye’nin bu alanda ki imajına da katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Hizmet ve çözümlerimizi genişletmeye kararlıyız, bu karar doğrultusunda yeni yatırımlar yapacağız” diyor.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...